Палка захисниця української мови Фаріон закохалася

Ірина Фаріон розповіла про своє особисте життя.

Депутатка Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Ірина Фаріон закохалася. Про це вона розповіла в інтерв'ю журналу "Країна".

Фаріон розлучена, живе в 2-кімнатній квартирі з 22-річною донькою Софією й кішкою Белою.

"Йшла до цієї любові досить довго. Напевно, тільки зараз заслужила, бо кожен заслуговує тих людей, яких має поруч. Так само, як народ заслуговує на свого правителя. Любов – то капітуляція, в таких стосунках я капітулюю з величезним задоволенням", - розказала вона.

На її думку, тільки любов дає можливість людині пізнати себе до кінця, і тільки в цьому стані ми актуалізуємо всі наші резерви.

Фаріон працює на кафедрі української мови в університеті "Львівська політехніка". Політикою займається у вільний час, а ночами пише докторську дисертацію. Донька працює у відділі інформації міськради й очолює молодіжну ланку "Свободи" в Шевченківському районі Львова.

"Дисертація – то є моя реанімація, а політика – спосіб життя. Коли думаю, скільки тих, хто хотіли дістати цю державу і скільки її ненавиділи, стаю сталева. Ми максималістська організація – Софійка сама нею загорілася. Коли розлучалася, не мала образи на чоловіка та ніколи не говорила про нього погано. Може, тому моя мала узяла від батька найкраще", - зазначила Фаріон.

Читайте також:

Фаріон закликала дітей "вражою злою кров'ю волю окропити"

Фаріон зізналась, що не вважає 8 березня святом, але маму вітала

Фаріон вважає, що за русизми у мові дітей треба карати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: