Фаріон вважає, що за русизми у мові дітей треба карати

Ірина Фаріон визнала, що підтримує покарання дітей за русизми, як це відбувається в "Пласті". І додала, що її дитина покинула пластунську організацію, бо вона була "надто ліберальною".

 Дітей, які використовують русизми в українській мові, потрібно карати, заявила член ВО "Свобода", депутат Львівської облради Ірина Фаріон. Таким чином вона прокоментувала журналістам інформацію про те, що в скаутській організації "Пласт" дітей змушують присідати за русизми.

Як повідомлялося, "зарядку" за русизми вперше ввели цього літа в Пластунському таборі на Івано-Франківщині, куди з'їхалися діти з різних міст України.

Проте Фаріон зазначила, що свідчення про покарання у "Пласті" вважає абсурдом.

"Моя дитина входила в цю організацію, такого не було. Навпаки, я дуже вдячна "Пласту" за те, що там навчили дитини справжньому української мови ", - сказала вона.

У той же час, депутат підкреслила, що дітей слід карати за такі слова як "тіпа","тоже", які забруднюють мову.

"Це схоже на те, що на дитині брудне взуття, а вона не реагує на зауваження батьків. Дітей потрібно виховувати не тільки пряником, а й прутом. Якщо потрібно, то дитину можна покласти не тільки уздовж лавки, але і впоперек", - зазначила Фаріон.

Таким чином, Фаріон визнала, що підтримує покарання за русизми.

"Якщо в "Пласті" така традиція (карати за русизми) є , то я таке підтримую. Між іншим, моя дитина вийшла з цієї організації саме через те, що та була аж надто ліберальною", - зазначила Фаріон.

Нагадаємо, член ВО "Свобода" Ірина Фаріон стала відома широкій громадськості після відвідання нею дитячого садку, де вона порадила дітям з "російськими" іменами "їхати до Московії".

Читайте також:

Посольство РФ: знання російської мови – корисне для всіх українців

КПУ: російську мову хочуть витіснити бідним і грубим російсько-галичанським суржиком

Соратниця Тягнибока пригрозила в'язницею російськомовним "дегенератам"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: