Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фаріон закликала дітей "вражою злою кров'ю волю окропити"

Скандальна свободівка Ірина Фаріон відвідала школу у Львові, де зацитувала Тараса Шевченка і оголосила про намір "врятувати душі українських дітей від страшного зросійщення".

Скандальна депутат Львівської обласної ради від фракції ВО "Свобода" Ірина Фаріон з нагоди святкування Шевченківських днів нагадала школярам головну цитату шевченківського заповіту і закликала "вражою злою кров'ю волю окропити".

Під час відвідин середньої школи №91 у Львові Фаріон заявила: "Саме тут твориться нація. Дуже важливо, щоб у цьому залі до кінця прозвучав Шевченків заповіт, бо найважливіше з Шевченківського заповіту - це "і вражою злою кров'ю волю окропіте". Не забудьмо цього імперативу великого Шевченка. І вражою злою кров'ю волю окропіте".

Як пояснила представниця "Свободи", однією з причин її візиту до школи стало бажання нагородити школярок-авторів плакату, який нещодавно брав участь у виставці плакатів про мову у приміщенні Львівської обласної ради.

Своє особливе захоплення Ірина Фаріон висловила через "геніальну сентенцію" – "Якщо ти українець, тобі потрібна українська мова. Якщо ні - їдь додому". Зал зустрів цю фразу оплесками.

Одній із авторок плакату Фаріон подарувала свою лекцію "Степан Бандера: практик, теоретик, містик націоналістичного руху". Вона підкреслила, що 1933 року Степан Бандера ініціював у школах акцію проти полонізації.

"Тепер ми маємо інше завдання – врятувати душі українських дітей від страшного зросійщення.

Коли ти будеш читати цю лекцію або, можливо, слухати диск, я думаю, ти ставатимеш сильніша, і Бандера приходитиме у твій світ як родич, як батько, як брат, як щось надзвичайно рідне і невіддільне", - звернулася Фаріон до однієї із школярок.

Нагадаємо, свободівка Ірина Фаріон стала відома широкій громадськості після відвідання нею дитячого садку, де вона порадила дітям з "російськими" іменами "їхати до Московії".

А нещодавно вона закликала закупити всім бібліотекам Львівщини книгу Юрія Горліса-Горського "Холодний Яр", яка "вчить наших дітей зброю в руках тримати, а не нити і вити".

Читайте також:

Фаріон хоче закупити до бібліотек книги, які навчать дітей "зброю в руках тримати"

Фаріон відповіла генконсулу РФ: це ми вас, москалів, створили

У Львові дітям з "російськими" іменами порадили "виїжджати в Московію"

Російські націоналісти злякалися проводити марш у Львові

Залиште свій коментар

Вибір редакції