Фаріон зізналась, що не вважає 8 березня святом, але маму вітала

Депутатка зазначила, що не вважає 8 березня святом і залюбки б виходила цього дня на роботу. Щоправда, у дитинстві вона таки вітала маму, за що їй нині "дуже соромно".

Святкування 8 березня - це питання глибоких внутрішніх затаєних комплексів у стосунках між чоловіком та жінкою, і щоб проявляти любов до жінок - не потрібно обирати якийсь один день для цього.

Про це заявила в інтерв'ю УНІАН заступник голови партії "Свобода" і депутат Львівської обласної ради Ірина Фаріон.

За її словами, "для прояву любові не потрібно встановлювати якийсь день. Це має бути моделлю поведінки щодня. І це називається щастя".

"Українська жінка є в'язницею для самої себе, але ключ для визволення вона тримає у своїх руках. І українські жінки демонструють чуда власної свободи, абсолютної та необмеженої. Чи це Олена Пчілка, надгеніальна жінка. Чи це Олена Теліга. Чи це Олена Степанівна, чи це Леся Українка. І таких жінок можна називати багато. Чи це ті, хто воював в УПА, чи це ті, які воювали в Холодноярській республіці, це ті, хто визволили самі себе", - вважає політик.

Фаріон наголосила, що її коханий - вільна та неймовірно сильна людина.

"Я би не закохалася у слабкого чоловіка. Мені як людині завжди цікаво бачити перед собою сильного опонента і, звичайно, сильну людину, яка є твоїм буттям. Крім того, він дуже Божий чоловік. У тому сенсі, що кожне слово, кожен вчинок, це – контакт з абсолютом... Наше тіло тут гостює. І нема часу розмінювати себе на минущі речі. Треба заглиблюватися. 8 березня, святого Валентина - це не глибина, а 23 лютого - це взагалі караул. Тому наше життя - це заглиблення і в почуття також", - розмірковує вона.

Фаріон зазначила, що якби мала можливість, то скасувала всі свята, які святкувалися у СРСР, бо "вони не мають жодного стосунку до української культури та української історії".

"... Кожна влада може запропонувати тільки те, чим вона є сама. Наша влада – совки, тому вони повертаються до совєцких празників", - зауважила депутатка.

Вона також зізналася, що також в школі вітала маму з 8 березня. "І мені так соромно за це. Мені страшно, що я була у цій тюрмі та грала в школі за правилами цієї тюрми, і я щаслива, що визволилась з цією тюрми", - наголосила вона.

На переконання Фаріон, 8 березня має бути робочим днем, який не повинен випадати. "І я попереджу своїх студентів, щоб вони не здумали ляпнути та принести якусь квітку. Нехай ця квітка пахне, але не в моєму вазонку", - додала політик.

Нагадаємо, у зв'язку з Міжнародним жіночим днем 8 березня Кабмін рекомендував українцям зробити чотири вихідні – з 5 по 8 включно.

Водночас українська православна церква Київського патріархату закликала відмовитися від святкування, оскільки 8 березня припадає на перший тиждень Великого посту.

Читайте також:

Янукович побажав жінкам на 8 березня здорових дітей

Тимошенко побажала жінкам 8 березня кожного дня

Депутати готуються до 8 березня: купують каблучки за 40 тисяч і браслети зі Сваровскі

На Житомирщині на 8 березня жінкам подарують шоколадні пеніси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: