Парникові гази коштували крісла главі агентства Держінвестицій

Дата публікації
Перегляди
1781
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Парникові гази коштували крісла главі агентства Держінвестицій

Віктор Янукович / Фото: President.gov.ua

Президент перетасував кадри в міністерствах.

Президент України Віктор Янукович здійснив кадрові ротації у міністерствах і відомствах. Відповідні укази розміщено на офіційному сайті глави держави.

Так, звільнено Сергія Орленка з посади голови Державного агентства екологічних інвестицій України, Костянтина Кучера - з посади заступника міністра промислової політики України - голови Агентства з питань оборонно-промислового комплексу, Сергія Біленького - з посади заступника міністра промислової політики України.

Розміщено укази й про звільнення Євгена Григоренка з посади заступника голови Фонду державного майна України, Миколи Гордієнка - з посади заступника голови Головного контрольно-ревізійного управління України, Олександра Соляника - з посади заступника голови Державної служби зв'язку України, Миколи Пацюка - з посади заступника голови Державного комітету ветеринарної медицини України, Юрія Остапчука - з посади заступника голови Державного комітету статистики України.

Також звільнено Галину Яцишину з посади першого заступника голови Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, Валентину Колеснік - з посади заступника голови Державного комітету статистики України, Віталія Дем'янюка- з посади заступника голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, Сергія Шута - з посади заступника голови Державного агентства України з управління.

Разом з тим Президент призначив Миколу Дячишина заступником голови Національного агентства України з питань державної служби.

Нагадаємо, що участь України в міжнародній торгівлі викидами парникових газів тимчасово призупинена через порушення правил надання звітності про викиди ПГ за Кіотським протоколом.

Читайте також:

Україні можуть знову дозволити продавати квоти на забруднення повітря

 ООН заборонив Україні торгувати квотами на парникові гази

Україна продасть квоти на парникові гази 3 країнам

"Кіотські гроші" підуть на реконструкцію київського заводу "Енергія"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1781
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація