Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція порушила справу проти "Миротворця"

У Нацпроліції відреагували на список журналістів, який опублікував сайт.

Національна поліція України порушила справу проти  Центру дослідження ознак злочинів проти нацбезпеки України "Миротворець".

Про це повідомила прес-служба Нацполіції.

Відповідну справу було відкрито через список журналістів, що опублікував "Миротворець", які начебто акредитовані у так званих "ДНР" та "ЛНР".

"Слідче управління Головного управління Національної поліції у місті Києві за дорученням Прокуратури міста Києва розслідує кримінальне провадження за ч. 1 ст. 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України за фактом публікації на сторінках Інтернет-ресурсу "Миротворець" списків журналістів, які начебто акредитовані у самопроголошених республіках ДНР та ЛНР", - йдеться у повідомленні.

У поліції попросили звернутися журналістів, які вказані у списку, для проведення об'єктивного розслідування.

"З метою об'єктивного розслідування та вжиття невідкладних заходів реагування поліція просить представників мас-медіа, чиї прізвища та контактні дані розміщені на сторінках вищезазначеного сайту та які внаслідок цього зазнали чи зазнають перешкоджання їх законній професійній діяльності, звернутися до слідчого управління ГУНП у місті Києві для дачі свідчень у якості свідків із приводу зазначених фактів",  - зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, що раніше сайт "Миротворець" опублікував новий список журналістів з акредитацією в самопроголошеній "ДНР". Посилання на завантаження цього документу розміщене на самому ресурсі. У список увійшли дані 293 співробітників іноземних ЗМІ з 59 країн. Зокрема, серед них є журналісти з Австрії, Азербайджану, Бразилії, Іраку і Японії. Кілька співробітників представляють міжарабські ЗМІ і ще четверо - Україну. Серед акредитованих журналістів є представники всесвітньо відомих ЗМІ - CNN, CBS, Deutsche Welle та інші. Зазначимо, що до списку також потрапив кореспондент УНІАН Роман Цимбалюк. Цього разу в списках, окрім мобільних телефонів та поштових скриньок, також з'явилися домашні адреси журналістів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції