Порошенко пообіцяв підтримку українському кіно

Гроші від держави кіномитці отримуватимуть на основі прозорого конкурсу

Президент підписав закони, які гарантують вітчизняним кінематографістам допомогу держави, йдеться в ТСН.Ніч.

На зустрічі з митцями, режисерами та продюсерами Петро Порошенко запевнив, підкилимного розподілу коштів відтепер не буде. Гроші від держави кіномитці отримуватимуть на основі прозорого конкурсу і за чіткими критеріями. Ключовий - мова.

На державні гроші можуть претендувати лише фільми українською і кримськотатарською. Президент вважає це важливим кроком в інформаційній війні з Росією, наступним - після обмеження показів російського пропагандистського кіно в Україні.

"Є принципова і чітка позиція – право на підтримку буде мати лише продукція, яка буде вироблятися українською мовою. Єдине виключення для цього – кримськотатарська мова, з урахуванням тих позицій, в які, в наслідок незаконної анексії Криму, потрапив кримськотатарський народ", - зазначив президент.

Президент підписав закони в підтримку українського кіно

Закони гарантують Вітчизняним кінематографістам допомогу держави. На зустрічі з митцями, режисерами та продюсерами Петро Порошенко запевнив, що підкилимного розподілу коштів відтепер не буде. Гроші від держави кіномитці отримуватимуть на основі прозорого конкурсу і за чіткими критеріями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: