Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко привітав прокурорів із професійним святом, затвердивши нову символіку ГПУ

За словами президента, нова прокуратура щодня приносила в державний бюджет до 150 млн гривень.

Реформована прокуратура стала ефективною і самовідданою, а саме завдяки роботі її працівників до бюджету щодня надходить 150 мільйонів гривень.

Про це під час виступу з нагоди Дня працівників прокуратури заявив президент України Петро Порошенко.

"Вітаю прокурорів із професійним святом. Суспільство й надалі розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість", - наголосив він.

На думку Порошенка, реформа прокуратури – найважливіше зобов’язання, яке Україна взяла ще в 1995 році перед Радою Європи, а нова прокуратура заслуговує на нову символіку.

"Сьогодні (1 грудня – прим.ред.) підписую відповідний указ. Меч Княжої доби нагадує про один із найдавніших документів правосуддя в Україні – "Руську Правду" Ярослава Мудрого. Терези символізують глибоку спадковість правничих традицій", - пояснив глава держави.

Також президент України назвав безперечним досягненням України значне оновлення керівного та кадрового складу, що стало можливим завдяки відкритим і прозорим конкурсам.

"І сільські амбулаторії, і військові казарми, і новий завод із виробництва боєприпасів, і будівництво доріг стало можливим внаслідок ефективної і самовідданої праці прокурорів. Загалом економічний ефект від роботи ГПУ становить понад 53 млрд грн. Якщо взяти ці результати за рік, поділити на дні, можемо сказати, що нова прокуратура щодня приносила в державний бюджет до 150 млн гривень. Саме прокуратура шляхом розслідування складних справ і судових рішень конфіскувала 44 мільярди коштів, викрадених за попередньої влади", - сказав Порошенко.

Окремо президент привітав із запуском Державного бюро розслідувань.

"Прокурорське самоврядування дозволило зробити систему органів прокуратури незалежнішою. Ми досягли гарних результатів, проте реформування правоохоронної системи ще далеке від завершення. Я підтримую законопроект, який має на меті уникнути правового вакууму і продовжує перехідний період до моменту остаточного формування Державного бюро розслідувань", - зазначив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції