Порошенко ще не розкрив своїх "фішок" у передвиборчій кампанії - Кононенко

Дата публікації
Перегляди
4598
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко ще не розкрив своїх "фішок" у передвиборчій кампанії - Кононенко

Фото: УНІАН

Найбільшим опонентом Порошенка у "БПП" вважають Тимошенко.

Порошенко ще не оголосив про участь у виборах президента України, тому його "фішок" до передвиборчої кампанії ще ніхто не знає. 

Про це в інтерв'ю "Главкому" повідомив заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко. 

Журналіст запитав Кононенка, які ще "фішки", окрім віри, мови та армії, має президент України Петро Порошенко для участі у виборах 2019 року, на що соратник президента заявив, що офіційно Порошенко ще не оголосив про намір балотуватися. 

"Ну, звичайно, йдуть консультації. Але, по-перше, немає офіційної заяви Петра Порошенка про участь у виборах, тому наших "фішок" ви ще не бачили. НАТО і ЄС – надто серйозні питання, щоб називати їх "фішками", - сказав він.

За словами Кононенка, передвиборчі штаби працюють переважно для участі у місцевих виборах, а також для консультацій щодо президентських виборів, але наразі агітації не проводяться. Щодо реклами зі словами "Армія, мова та віра", то Кононенко називає це "меседжем" про те, чого досяг Порошенко. 

Також Кононенко розповів, що у разі участі у виборах, супротивником на ймовірний другий тур він вважає Юлію Тимошенко. Він також зазначив, що вона може "повернути країну назад". Також "ризиком" для України у "БПП" вважають Анатолія Гриценка.

Щодо Володимира Зеленського та Святослава Вакарчука соратник Порошенка сказав, що вони є конкурентами одне для одного, орієнтуються на різний електорат за територіальним принципом, проте за поняттєвим - на тих, хто бажає нових облич. 

Нагадаємо, лідери партій "За життя" і "Опозиційний блок" Вадим Рабинович і Юрій Бойко підписали угоду про створення "Опозиційної платформи – За життя". 

Наступна публікація