Гройсман поквапив чиновників із стартом повноцінної роботи електронного декларування

Також будуть проведені перевірки щодо неповноцінного запуску системи. 

Всі недоліки в роботі електронного декларування необхідно виправити в найкоротші терміни. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. 

"Отже, система електронного декларування сьогодні запрацювала, хоча, на жаль, поки тільки в тестовому режимі. Як стверджує НАЗК, програмне забезпечення має достатні програмні модулі для подання, зберігання та оприлюднення декларацій, як цього і вимагає законодавство, і може розпочинати працювати", - наводить цитату глави Кабміну "Урядовий портал".

Також прем'єр зазначив, що всі рішення, щоб е-декларування почало повноцінну роботу повинні бути прийняті в найкоротші терміни. Окрім того, за дорученням Гройсмана, Національне агентство України з питань державної служби зараз проводить перевірки, щоб встановити осіб, які були причетні до того, що система електронного декларування запрацювала несвоєчасно.

"І все одно система електронного декларування в Україні буде!" - підсумував прем'єр. 

Нагадаємо, в понеділок, 15 серпня, вчасно запрацювала система електронного декларування статків чиновників.

Щоправда, за два дні до її запуску Держслужба спецзв'язку та захисту інформації відмовила розробникам в атестаті. У Держслужбі нарікнули на низький рівень захисту програмного забезпечення системи.

Через це в розробників електронного декларування виникли сумніви щодо вчасного запуску системи. У суботу, 13 серпня, після екстреного засідання НАЗК у Києві Наталія Корчак заявила, що інтерфейс подання декларацій не активують, допоки не одержать атестат. Днем пізніше у НАЗК повідомили, що попри все систему таки запустять.

Своєю чергою, президент Петро Порошенко не захотів і чути про перенесення дати запуску системи, про що він повідомив у своєму Facebook.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: