Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура скерувала до суду справу проти міського голови Ужгорода

Його звинувачують у розтраті бюджетних коштів.

Прокуратура Закарпатської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо міського голови Ужгорода Богдана Андріїва.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської області.

"В ході досудового розслідування встановлено, що внаслідок протиправних дій міського голови міста Ужгорода із місцевого бюджету незаконно, як оплату за невиконані роботи та невикористані будівельні матеріали, перераховано більше 6,5 млн грн, виділених на реконструкцію пам’ятки архітектури національного значення "Амбар та винний льох XVII століття" (відома як "Совине гніздо")", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Андріїв підписав та завірив печаткою Ужгородської міської ради акти виконаних робіт, до яких підрядником внесені неправдиві відомості із завищенням їх вартості. Самі ці документи стали підставою для перерахування підприємству коштів за роботи, які на той момент не були виконані.

Як повідомлялося, 29 серпня міському голові Ужгорода вручили підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Прокуратура інкримінує йому ч.5 ст. 191 (розтрата бюджетних коштів) Кримінального кодексу по справі "Совиного гнізда". 6 вересня слідчий суддя Ужгородського суду обрав підозрюваному у привласненні 6,5 млн гривень з бюждету Богдану Андріїву запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням застави у 440 тис. гривень. Того ж дня сума застави була сплачена.

ВідеоСуд залишив на посаді мера Ужгорода попри звинувачення в розкраданні бюджетних коштів

Відсторонити Богдана Андріїва від роботи під час розслідування справи про зловживання коштами при реставрації історичної пам'ятки "Совине гніздо" вимагала прокуратура. Йдеться про збиток державі у 6, 5 мільйонів гривень.

Суд залишив на посаді мера Ужгорода попри звинувачення в розкраданні бюджетних коштів

Залиште свій коментар

Вибір редакції