Путін приїхав до окупованого Криму на фестиваль

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Разом із "гобліном" Аксьоновим він сидів у перших рядах.

Президент Росії Володимир Путін приїхав на відкриття фестивалю "Опера в Херсонесі", який відбувається в окупованому Росією Севастополі.

Про це йдеться на сайті Кремля.

Путін разом з "главою" окупованого Криму Сергієм Аксьоновим та іншими кримськими псевдочиновникам сиділи у перших рядах партеру.

ВідеоЄС запровадив санкції проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту

Нові санкції за Крим. Європейський союз запровадив обмеження проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту. Їхні активи у Європі заморозять, а європейським компаніям заборонять мати справу з цими підприємствами. Бо, як наголошують у Брюсселі, зведення мосту до незаконно окупованого Криму зміцнює контроль Росії над півостровом. А відтак, порушує територіальну цілісність України. Загалом, під європейські санкції проти анексії Криму потрапило вже 44 компанії та більш як півтори сотні осіб.

ЄС запровадив санкції проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту

Фестиваль "Опера в Херсонесі" вперше відбувся влітку 2017 року. Вже другий рік поспіль він відбувається на території музею-заповідника "Херсонес Таврійський" в Севастополі.

Нагадаємо, 25 липня голова Держдепартаменту США Майк Помпео заявив, що Сполучені Штати ніколи не визнають російської анексії Криму, після чого було оприлюднено повний текст так званої Кримської декларації.

Декларація, що містить лише три абзаци та підтверджує позицію США щодо українсько-російського конфлікту, викликала бурхливу реакцію. Тож за кілька годин після появи декларації її одразу підтримала низка країн Європейського союзу. А президент України Петро Порошенко назвав її історичною

 

Вибір редакції