Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розвідка попереджає про нові провокації Росії

Росія може влаштувати диверсії на території своєї держави.

Окупанти запланували нові інформаційні приводи для дискредитації України задля виправдання агресивних дій в Азовсько-Чорноморському регіоні. Такі дані військової розвідки озвучив під час брифінгу представник прес-центру Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

"Російський режим для посилення антиукраїнської інформаційної кампанії та виправдання агресивних дій в Азовсько-Чорноморському регіоні планує сфабрикувати чергові інформаційні приводи для дискредитації України. З цією метою російська сторона готує звинувачення нашої держави у нібито підготовці терористичних актів на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та АР Крим", - розповів він.

За його словами, Росія може скоїти диверсії на власних об’єктах критичної інфраструктури - електростанціях, портах, мостах, підприємствах, що використовують у виробництві шкідливі речовини, з подальшим звинуваченням України у їхній підготовці. 

Нагадаємо, раніше представник Головного управління розвідки Вадим Скібіцький заявив, що Росія планує здійснити провокацію та теракт на окупованих територіях Луганщини та Донеччини, використовуючи хімікати.

ВідеоРосія готує терористичний акт проти жителів Донбасу із застосуванням хімічної зброї - розвідка

Про це заявили в головному управлінні розвідки Міноборони України. Там, кажуть, у грудні на тимчасово окуповані території прибула група російських фахівців із бойових і отруйних речовин, а також представники ФСБ Росії. 

Росія готує терористичний акт проти жителів Донбасу із застосуванням хімічної зброї - розвідка

Залиште свій коментар

Вибір редакції