Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ще один енергоблок Рівненської АЕС відключили від енергомережі

Ще один енергоблок Рівненської АЕС відключили від енергомережі

Раніше потужність АЕС вже впала до історичного мінімуму.

Енергоблок №1 Рівненської АЕС відключили від енергомережі через спрацювання автоматики захисту після відключення головних циркулярних насосів. Про це повідомила пресслужба Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом".

"18 травня 2020 року о 07:52 енергоблок №1 Рівненської АЕС (ВВЕР-440) відключено від енергомережі через спрацювання автоматичного захисту внаслідок відімкнення головних циркуляційних насосів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що радіаційний та протипожежний стан на промисловому майданчику не змінився.

"Минулої доби на Рівненській АЕС у роботі перебували усі чотири енергоблоки із сумарним навантаженням 2321 МВт. Через балансове обмеження енергоблок №3 РАЕС (ВВЕР-1000) працює на потужності 56% від номінальної. Зауважень до роботи та персоналу основного устаткування енергоблоків, які працюють немає", - додали у пресслужбі.

Як повідомлялося раніше, ДП "Енергоатом" може скоротити виробництво електроенергії на українських АЕС, згідно з проєктом прогнозованого балансу виробництва електроенергії до 2020 року.  Зокрема, йдеться про повну зупинку одразу трьох блоків потужністю 3000 МВт і зменшенні виробництва ще на п'яти блоках.  

Екснардеп Сергій Лещенко заявив, що рішення грає на користь Ріната Ахметова. 

Своєю чергою, виконувачка обов'язків міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець заявила, що на базі державних атомних електростанцій можуть почати майнінг криптовалют.

Вже 15 травня повідомлялося, що в Україні зупинили ще один атомний блок. Відтепер їхня загальна потужність впала до історичного мінімуму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції