Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Селевий потік може знести частину села на Прикарпатті

Селевий потік може знести частину села на Прикарпатті

Через зливи на сусідній горі утворилося озеро.

Величезний селевий потік загрожує знести значну частину села Микуличин на Прикарпатті.

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

Через зливи на сусідній горі утворилося озеро. Тонни води стримує природна дамба з каміння, дерев та землі. Утім, вона може прорватися будь-якої миті. Якщо це станеться, то вода знесе на своєму шляху зо дві сотні житлових будинків. 

У селі оголосили евакуацію. Люди втекли до родичів в іншій, безпечній частині села. Рятувальники пропонували пробити в греблі невелику діру, аби потихеньку спустити воду природним руслом струмка. Та піротехніки втручатися відмовилися, аби не зруйнувалася уся дамба. Зрештою, вирішили задіяти важку техніку, аби поволі розчистити дамбу.

Відео Селевий потік загрожує знести частину села на Прикарпатті

Величезний селевий потік загрожує знести значну частину села Микуличин на Прикарпатті. Через зливи на сусідній горі утворилося озеро. Тонни води стримує природна дамба з каміння, дерев та землі. Але вона може прорватися будь-якої миті. І якщо це станеться, вода знесе на своєму шляху зо дві сотні житлових будинків. У селі - оголосили евакуацію.

Селевий потік загрожує знести частину села на Прикарпатті

Як повідомлялося, захід України потерпає від повеней, будинки та дороги затоплює, людей евакуюють. Після сильних опадів утворилися потоки, які розливаються та псують все на своєму шляху. Відомо вже про трьох жертв стихії. опади призвели до масштабних паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, та Закарпатській областях. Найскладніша ситуація на Прикарпатті та Буковині - там оголосили про "червоний" рівень небезпеки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції