Смертельна авіакатастрофа: що відомо про падіння літака на Прикарпатті

Смертельна авіакатастрофа: що відомо про падіння літака на Прикарпатті

У авіакатастрофі загинув професійний льотчик Ігор Табанюк.

Сьогодні поблизу села Шепарівці Коломийського району Івано-Франківської області сталася трагедія. Там впав легкомоторний спортивний літак на приватний житловий будинок. Після падіння літак загорівся. 

Пожежу ліквідували швидко – до 13:58. На місці виявили чотири тіла.

Згодом з’явилися подробиці інциденту.

"У чергову частину надійшло повідомлення про те, що у селі Шепарівці Коломийського району на приватний будинок упав спортивний літак. У результаті загинув пілот і три пасажири. За попередньою інформацією, на борту перебували пілот, мешканець Прикарпаття, і троє пасажирів-іноземців", – йдеться у повідомленні поліції.

Як стало відомо ТСН.ua, у авіакатастрофі під Коломиєю загинув професійний льотчик, інструктор та співвласник аеродрому малої авіації у Коломиї Ігор Табанюк.

Окрім нього, на борту літака перебували троє громадян США. У момент аварії у будинку нікого не було. Чоловіки розбилися на літаку Advantic WT10. Літак розрахований на пілота і трьох пасажирів.

На місці катастрофи ще працюють поліцейські та пожежники, які встановлюють причини падіння літака.

ТСН.ua

У поліції розглядають дві версії причин трагедії — порушення пілотом правил безпеки польотів або несправність техніки.

Ігор Табанюк – професійний льотчик, голова громадської організації “Прикарпатська дитячо-юнацька спортивна асоціація малої авіації”, яка займається розвитком коломийського летовища малої авіації. Ігор Табанюк 40 років тому здійснив свій перший політ та розвивав малу авіацію в Коломиї.

У 2013 році у авіакатастрофі загинув молодший син Ігоря Табанюка – полетів замість батька на перевірку літака. 

Наступна публікація