Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Студента з Ялти оштрафували за "екстремізм" в соцмережах

Ім'я студента не повідомляється.

Так званий ялтинський міський суд окупованого Криму оштрафував студента коледжу на 300 тисяч рублів нібито за розміщення в соцмережі матеріалів "екстремістського характеру".

"Студент четвертого курсу Ялтинського економіко-технологічного коледжу від квітня 2015 року до жовтня 2017 року розміщував в соціальній мережі "ВКонтакте" матеріали, що містять висловлювання, спрямовані на розпалювання національної, расової та соціальної ворожнечі", - йдеться в повідомленні так званих співробітників управління ФСБ Росії, повідомляє Крым.Реалии.

Стосовно студента порушена кримінальна справа за частиною 1 статті 282 КК Росії (збудження ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності). 

Також співробітниками ФСБ була припинена діяльність ще трьох молодих людей, які публікували в соціальних мережах нібито нацистську символіку.

Раніше російський журналіст та блогер Юрій Дудь назвав громадян України та Росії "братами навік". На своїй сторінці у Facebook він опублікував фотографію з хлопцем у футболці, на якій Україна та Росія "тиснуть руки". 

ВідеоСоцмережі небезпечні для психіки підлітків: висновки американських вчених

Соцмережі небезпечні для психіки підлітка. Такого висновку дійшли американські вчені. На їхню думку, що більше дитина засиджуватиметься в інтернеті, то більше шансів, що в неї можуть розвинутися симптоми синдрому дефіциту уваги і гіперактивності. ТСН дізнавалася, як не забороняти гаджети, але при цьому не втратити дитину в Інтернеті.

Соцмережі небезпечні для психіки підлітків: висновки американських вчених

Вибір редакції