Студенти закінчуватимуть навчальний рік дистанційно - міністерка

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Студенти закінчуватимуть навчальний рік дистанційно - міністерка

Фото: УНІАН

МОН надіслало усім вишам рекомендації.

Міністерство освіти і науки України надіслало усім закладам вищої освіти рекомендації щодо закінчення навчального року.

По це в інтерв'ю Радіо Свобода розказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

"Виходячи з ситуації, закінчення навчального року буде відбуватися дистанційно. Заклади вищої освіти мають бути готові завершити навчальний рік", - каже очільниця відомства. 

За словами Мандзій, терміни проведення сесії у вишах зміщати не будуть, оскільки на період карантину студенти навчаються дистанційно. Так само вищі навчальні заклади можуть організувати і складання заліків та іспитів. 

"Ми рекомендували підійти організовано до закінчення навчального року і закінчити його в терміни, які були передбачені, організувати дистанційно складання іспитів, і сесії. Якщо буде змінена епідеміологічна ситуація і будуть зняті обмеження щодо можливості відвідин закладів вищої освіти, то, безперечно, заклади вищої освіти зможуть організувати сесію в аудиторіях", - пояснила Любомира Мандзій.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Освіта і карантин: ЗНО точно відбудеться, а діти  до школи цієї весни точно не підуть

Освіта і карантин: ЗНО точно відбудеться, а діти  до школи цієї весни точно не підуть

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація