Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд в РФ відмовився переводити Кольченка на виправні роботи

Відмову мотивували порушенням режиму в колонії.

Російський суд в місті Копейськ Челябінської області відмовив у клопотанні українському політв'язню Олександр Кольченко про переведення на виправні роботи замість ув'язнення в колонії. 

Про це 14 серпня пише "Громадське".

Політв'язень розповів про відмову у своєму листі.

Як повідомляється, виїзний суд відбувся в колонії №6 в Копейську 31 липня.

Кольченко назвав примусові роботи "одним з можливих кроків до адаптації в суспільстві", а також заявив, що його подальше перебування в ув'язненні заважає йому продовжувати навчання в Таврійському національному університеті.

Свою відмову суд мотивував тим, що мають місце порушення режиму у колонії з боку Кольченко та стягнення на його адресу.

Російський правозахисник Микола Щур назвав відмову суду виключно політичним рішенням.

Правозахисники подали апеляцію в Челябінський обласний суд. Розгляд апеляції повинно відбутися протягом місяця. Але перспектив правозахисник не бачить.

Нагадаємо, 2014 року Олега Сенцова та Олександра Кольченка затримали силовики окупантів у Криму.

25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. Олександра Кольченка було засуджено до 10 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. 

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. Згодом, Кольченко оголосив голодування з метою домогтися звільнення з ув’язнення Сенцова. Проте 7 червня припинив голодування через погіршення здоров'я.

У вересні Кольченко провів 3 дні у штрафному ізоляторі Копейської колонії у Челябінській області після прохання про зустріч з українським омбудсменом.

ВідеоУкраїнця Олександра Кольченка на 10 діб перевели до в'язниці зі спецрежимом

Російська правозахисниця Тетяна Щур пояснила - на період свят у російських колоніях традиційно посилюють режим. Засуджених за "важкими" статтями за надуманими приводами прибирають із зони задля "профілактики". 

Українця Олександра Кольченка на 10 діб перевели до в'язниці зі спецрежимом

Залиште свій коментар

Вибір редакції