Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд відпустив підозрюваного в організації вбивства "Сармата" на курорт

Суд відпустив підозрюваного в організації вбивства "Сармата" на курорт

Адвокат клопотав про оздоровлення свого підзахисного у Бердянську.

Бердянський міськрайонний суд ухвалив рішення відпустити на п’ять днів на відпочинок обвинуваченого в організації вбивства ветерана бойових дій на сході Віталія Олешка на позивний "Сармат" Євгена Бродського, який перебуває під домашнім арештом.

Таке рішення ухвалила суддя Олена Вірченко, повідомляє hromadske з посиланням на ухвалу суду, яку передали виданню побратими "Сармата". 19 червня товариші вбитого дізнались, що Бродський святкує день народження на Бердянській косі на базі відпочинку Sun resort. Вони зателефонували до поліції, щоб повідомити про порушення умов домашнього арешту, а тільки згодом дізнались, що обвинувачуваний перебуває там офіційно.

З’ясувалось, що адвокати Бродського подали клопотання про те, що підзахисному з дітьми необхідно пройти оздоровлення у місті Бердянськ. За адресою, яку вказав захисник у клопотанні, вказується адреса саме бази відпочинку Sun resort. Суддя відпустила обвинувачуваного на п’ять днів – до 22 червня включно.

Побратими "Сармата" впевнені, що Бродський має на меті зустріч з іншими фігурантами справи, чотирьох з яких раніше суд відпустив з-під варти. Один з них, Михайло Сігіда, відбуває домашній арешт саме у Бердянську.

"З огляду на, що Сігіда зараз теж перебуває у Бердянську, самі розумієте, що в такі випадковості ми не віримо", — зазначив побратим вбитого Антон Пшеничний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції