Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун прокоментувала розтрату 220 млн гривень в Одеському національному університеті

Контракт з колишнім ректором було розірвано, коли він відмовився допускати перевірку. 

Перевірка в Одеському національному медичному університеті виявила, що велика частина закупівельного бюджету вузу була витрачена на придбання обладнання, на якому надавали платні послуги на кафедрі акушерства та гінекології №1, якою керує екс-ректор Валерій Запорожан.

Про це заявила в Facebook в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Коли керівник університету — особа, яка роками наживається на зловживаннях, заклад руйнуватиметься. Адже в пріоритеті...

Опубліковано Уляна Супрун Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

“Це — 220 мільйонів гривень з 334,6, які були передбачені на закупівлі для потреб університету. За них дійсно закупили обладнання, яке знаходилося в університеті, проте з його допомогою ніхто не навчався. Натомість його застосовували для надання платних медичних послуг у Гінекологічному відділенні Багатопрофільного медичного центру”, - написала вона.

ВідеоУляна Супрун про спалах кору, дифтерію та отруєння в Україні

У гостях Сніданку з 1+1 в. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. Говоримо про дифтерію в Україні, наявність вакцин, а також про кір та хвилю отруєнь.

Уляна Супрун про спалах кору, дифтерію та отруєння в Україні

Вона наголосила, що контракт з колишнім ректором було розірвано, коли він відмовився допускати перевірку Міністерство охорони здоров'я України в університет.

“Це лише один яскравий факт, який дозволяє зрозуміти опір змінам у медичній освіті... Ми не дозволимо зірвати навчальний процес у закладі і будемо надалі здійснювати заходи з метою притягнення до відповідальності усіх причетних до чисельних виявлених порушень,” -резюмувала Супрун.

Нагадаємо, що реформа екстреної медицини, яку оголосили в Міністерстві охорони здоров'я України, збурила суспільство. Одні побоюються, що постраждає рівень медичного забезпечення, інші говорять про масові звільнення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції