Світова спільнота і деякі російські зірки вимагають звільнення Савченко

Українську бранку підтримують у більшості країн світу.

По всьому світу, з обох боків океану, від Вашингтона до Рима, місцеві та українці збираються під російськими посольствами на знак протесту проти свавілля. Звільнення Савченко вимагають навіть деякі російські зірки, йдеться в ТСН.16.45. 

Канада. Натовп під посольством скандує: Росіє, відпусти Савченко. Австралія. У руках жінки у вишиванці плакат Путіна із написом: убивця. У Португалії розпочали безстрокову акцію: тепер до посольства виходитимуть щодня, доки Надія голодуватиме. В італійському Римі сотня українців зібралися головно для того, аби донести до італійців, що відбувається. Адже в місцевих новинах про російське судове свавілля - ні слова.

Висловити обурення російськими діями під посольством Росії у Молдові серед інших приходять кілька депутатів та громадських діячів. У Страсбурзі, в кулуарах Європарламенту теж майорять українські прапори і плакати з Надією. Просять за неї навіть росіяни. Засновниця телекомпанії "Рен-Тв" Ірена Лесневська закликала Путіна негайно припинити беззаконня, що чинить суд.

"Не принижуйте Росію, її чоловіків, її офіцерів, у яких ще залишилися уявлення про честь. І навіть якщо ви вважаєте українського офіцера, що захищає суверенітет своєї країни, ворогом – поважайте ворога!" - закликала жінка.

Ведуча Тетяна Лазарєва теж висловилася на соціальній сторінці, заявивши: якщо Надія помре, вона з Росії емігрує. Режисер Володимир Назаров, якого званням народного артиста Росії відзначив саме Путін, тепер записує відеозвернення, в якому теж просить згадати про офіцерську честь.

"У страшному кошмарі я не міг собі уявити, що в 2016 році я буду просити вас не вбивати жінку", - хзазначив артист.

У телефонному коментарі ТСН Назаров заявив: судовим процесом над Надією глибоко обурений. Звинувачення солдата, який захищав свою країну, режисер назвав абсурдними. Більшість російських зірок, втім, від коментарів щодо процесу Савченко відмовляються, чи відбуваються загальними словами. Музикант Андрій Макаревич каже, що поважає Надію за мужність, однак жодної поради чи оцінки давати не береться. Сатирик Михайло Жванецький сказав ТСН телефоном, що чекатиме, як розвиватимуться події.

ВідеоПо всьому світу люди під російськими посольствами вимагають звільнення Надії Савченко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: