Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Терорист Захарченко змінив плани із завоювання України

Він каже, що об`єднати Донбас потрібно з найменшими втратами.

Відновлення територіальної цілісності Донбасу повинно відбутися із найменшими втратами, заявив ватажок териристичної організації "ДНР" Олександр Захарченко.

За його словами, захоплення підконтрольної Україні території Донецької області має відбутися "у відповідний історичний момент та з мінімальними втратами". При цьому Захарченко розраховує на міжнародні обставини.

"Ми не маємо морального права зайняти наші міста, а згодом знову їх залишити. Оскільки тоді наших громадян ще більше тероризуватимуть. Отже, ми повинні вибрати такий історичний момент, коли наше повернення буде незворотнім та понесе за собою мінімальні втрати," - зазначив бойовик. 

Раніше Захарченко збирався йти на Києв та навіть хотів перезаснувати Україну після того, як його армія її остаточно завоює.

Нагадаємо, не так давно Захарченко заявив, що готовий обговорювати з Києвом умови перебування миротворчої місії на Донбасі. Це сталося після схожого висловлювання Володимира Путіна. На що у МЗС наголосили, що лідер РФ своєю заявою хоче спотворити ідею миротворчої місії і представити агресію на Донбасі внутрішнім конфліктом України. Також дипломати нагадали, що раніше глава України Петро Порошенко офіційно направив в ООН звернення про розгортання миротворчої операції, проте Росія як держава-агресор, постійно саботувала пропозиції України, відмовляючись розглядати звернення в РБ ООН, і навіть стверджувала, що звернення не було. 

 

Відео Терорист Захарченко надумав створити "Малоросію" замість "Новоросії"

Залиште свій коментар

Вибір редакції