Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЦВК назвали попередню кількість виборців в Україні

Проте кількість їхня може збільшуватися.

Орієнтовна кількість виборців в Україні, які можуть голосувати на виборах президента 31 березня, складає 29 мільйонів 897 тисяч 548 особи.

Про це повідомила голова ЦВК Тетяна Сліпачук, передає "Інтерфакс".

За її словами, така кількість українців потенційно буде занесена до списків виборців, проте цифра може змінюватися. Так, до 25 березня триватиме процес зміни адреси для голосування. Також ще не взяті до уваги дані зі спеціальних виборчих дільниць, які створюються не пізніше, ніж за 30 днів до виборів.

"Наші громадяни, які залишилися на території Криму, Донецької та Луганської областей мають всі юридичні можливості змінити місце голосування. Тому тільки після отримання попередніх виборчих списків у нас більш-менш буде інформація про те, яка кількість виборців, як очікується, буде включена до списків", - сказала Сліпачук.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Станом на 8 лютого ЦВК зареєструвала 44 кандидати у президенти. 

Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Ознайомитись з повним переліком декларацій кандидатів можна тут: Будинки, земля і мільйони готівкою. Декларації кандидатів у президенти України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції