Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У день блокування "ВКонтакте" став найбільш популярним інтернет-ресурсом в Україні – представник ВК

16 травня "на просторах" санкційного ВК зафіксували 18 млн унікальних відвідувачів.

Соціальна Мережа "ВКонтакте" після оголошення новини про блокування в Україні 16 травня встановила новий рекорд.

Прес-секретар цієї соцмережі Влад Леготкін із посиланням на дані Liveinternet повідомив, що за минулу добу, 16 травня, було зафіксовано 18 мільйонів унікальних відвідувачів.

"VK встановив новий рекорд в Україні: 18 мільйонів унікальних відвідувачів за добу — на два мільйони більше за минулий тріумф. Учора наша соціальна мережа стала найбільш популярним інтернет-ресурсом країни", — написав Леготкін "Вконтакте".

вконтакте
ВКонтакте

Нагадаємо, 16 травня, російські соцмережі "ВКонтакте" і "Однокласники" потрапили до списку юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції.

Президент України затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони про розширення списку фізичних та юридичних осіб, щодо яких введено санкції. Загалом обмежувальні заходи стосуються 468 компаній. В указі пояснюється, що заборона діє на інтернет-провайдерів з "надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів". 

Зазначимо, що президент Петро Порошенко наголосив, що санкції, які були введенні проти Росії, можуть бути переглянуті після повного виходу російських військ з території України. 

Відео Наказ президента про блокування російських інтернет-ресурсів набув чинності

Залиште свій коментар

Вибір редакції