У ДФС відновили втрачені електронні документи

Причиною збою електронної бази вважають застаріле обладнання

У Державній фіскальній службі відновили електронні копії документів, які раніше були втрачені у результаті збою електронної бази. Про це повідомили у прес-службі ДФС.

При цьому, зазначається, що через збій у системі "Управління документами" у ДФС призначили проведення внутрішньої перевірки.

"Наразі заходи щодо відновлення втраченої інформації завершені, документи в електронному вигляді відновлені відповідно до оригіналів, які зберігаються у паперовому вигляді", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, однією з причин збою в системі у ДФС вважають застаріле обладнання та "неможливість забезпечення належних умов для розташування серверів та іншого обладнання, а також належного рівня захисту інформації".

Відповідальні особи, згідно з повідомленням ДФС, притягнені до дисциплінарної відповідальності та звільнені.

Нагадаємо, з електронної бази Держфіскальної служби зникли близько трьох терабайт інформації – понад 500 тисяч електронних документів та тисячі реєстраційних карток. Водночас наголошується, що кількість втраченої внутрішньої кореспонденції і на рівні територіальних органів не встановлено.

Після завершення перевірки був звільнений заступник директора департаменту з розвитку ІТ Дмитро Доронін, також були накладені кілька дисциплінарних стягнень на інших співробітників.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: