Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі 17-річна дівчина травмувала спину у некерованому ліфті

Дівчина у лікарні, а ліфтовики запевняють, що ліфт не винен у травмі.

Забиття хребта після поїздки в ліфті. У Дніпрі 17-річна дівчина ледь уціліла після того, як кабіна підіймача впала вниз із третього поверху майже в підвал. Потерпіла наразі в лікарні, не може підвестися з ліжка. Ліфтовики впевнені, механізм був справним, а дівчина усе вигадала, йдеться в ТСН.19.30.

Хребет на витяжці, ходити лікарі забороняють. Скільки в такому стані проведе Настя, лікарі ще не знають. І це після звичайної поїздки в ліфті, каже дівчина. Вона була в гостях у бабусі, щоб спуститися від неї з п’ятого поверху, викликала підіймач. Нормально він проїхав лише два поверхи, каже Настя.

“Таке відчуття, що в невагомості просто знаходишся, він дуже швидко їхав, прискорився, а потім впав, потім світло згасло”, - розповідає дівчина.

ВідеоУ Дніпрі 17-річна дівчина отримала забій хребта після поїздки у ліфті

Кабіна ліфта впала униз 3-го поверху майже у підвал. Постраждала наразі в лікарні, не може підвестися з ліжка. Ліфтовики ж упевнені, що механізм був справним, а дівчина усе придумала.

У Дніпрі 17-річна дівчина отримала забій хребта після поїздки у ліфті

Урятувало її тільки те, що було невисоко, а ще реакція, якомога сильніше вперлася в стіни.

Настина баба згадує, якою побачила в ліфті онуку. Виднілась сама голова, бо кабіна зупинилася нижче першого поверху, майже в підвалі. Сусіди гуртом витягали Настю, стиснуту поміж поверхами. На місце викликали швидку, рятувальників, а ще поліцію. Бо впевнені, якби ліфтовики краще дбали про механізм, дитина би не постраждала.

Пожильці запевняють, цей ліфт завжди був проблемним. Останній раз простояв на ремонті аж півтора роки. А запустили його лиш десять днів тому. У ліфтовому господарстві запевняли, що механізм повністю справний.

Сусіди в справності ліфта сумніваються. Кажуть, навіть після ремонту він працював якось дивно.

У компанії, що обслуговуває підіймач запевняють, що механізм щойно пройшов перевірку і все було гаразд. А те, що кабіна падає, дівчині просто здалося.

“Ну як він міг впасти, кабіна на тросах. Штатна ситуація – ліфт промайнув перший поверх і зупинився”, - запевняє директор компанії з обслуговування ліфтів.

Родичі потерпілої дівчини вже звернулись у поліцію. І тепер чекають на висновки експертиз. Результати будуть за два тижні. Поки ж ліфт - закрили.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції