Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ГПУ розповіли деталі незалежного тестування для прокурорів

Правоохоронці матимуть два блоки завдань.

Атестацію прокурорів, яка проводиться в рамках реформування Генеральної прокуратури України, на виявлення загальних здібностей та навичок призначено на 6-8 листопада. Анонімне тестування буде відбуватись на комп’ютерах, які не підключені до Інтернету. Робочі місця, на яких правоохоронці, складатимуть тест, вони обиратимуть самостійно. 

Про це розповіли у пресслужбі ГПУ.

Загалом тест складатиметься з 60 питань (кожен блок містить 30 запитань), що обираються системою у довільному порядку за допомогою адаптивного механізму. Завдання матимуть різний тип та рівень складності. 

"Такий механізм передбачає вибір системою кожного наступного питання із урахуванням індексу складності попереднього. Таким чином, при наданні правильної відповіді на запитання, наступне буде запропоноване із підвищеним рівнем складності. Це забезпечує більш точне вимірювання здібностей кожного респондента", - пояснюють у ГПУ.

Два окремі блоки, а саме абстрактно-логічний та вербальний, будуть оцінювати нарізно і підраховувати за шкалою від 55 до 145 балів. Підсумковий результат становить суму балів за обидва блоки, поділену навпіл.

Уточнюється, що після закінчення відведеного часу, тест автоматично завершується і проводиться автоматичний підрахунок результатів. Зразок тестових питань та правила складання іспиту обіцяють опублікувати на офіційному сайті ГПУ не пізніше, аніж за сім календарних днів до дня проведення тестування.

Нагадаємо, згідно із законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури", що набув чинності 25 вересня 2019 року, прокурори можуть бути переведені до нових органів прокуратури, що будуть створені, лише у разі успішного проходження ними атестації.

Раніше 218 прокурорів не написали заяви (чи написали заяви, що не відповідають встановленій формі) про наміри пройти атестацію та працювати в нових органах прокуратури – майбутньому Офісі генерального прокурора. У зв’язку з цим їх звільнять.

Відео Понад 700 прокурорів пройшли перший етап переатестації

Такі попередні дані за вчорашній день. Не склали іспиту майже сто п'ятдесят правників. Сьогодні - останній день тестування на знання кримінально-процесуального законодавства. Всього на переатестацію зареєструвалось більше тисячі прокурорів ГПУ.  

Понад 700 прокурорів пройшли перший етап переатестації

Залиште свій коментар

Вибір редакції