У Харкові "мінували" ТЦ і готель: евакуювали понад тисячі громадян

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під час перевірки фахівці вибухотехнічної служби оглянули 46,6 тис. кв. м приміщень та прилеглої території, евакуювали 1267 громадян.

У Харкові через повідомлення про "замінування" торговельного центру і готелю було евакуйовано понад 1267 громадян. 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області.

Інформація про закладення  вибухівки в торговельному центрі на вулиці Героїв Праці та готелі на проспекті Гагаріна надійшли до поліції 4 травня. Під час перевірки торговельного центу фахівці вибухотехнічної служби оглянули 10 тис. кв. м приміщень та 1 тис. кв. м прилеглої території, евакуювали 1 267 громадян.

В готелі правоохоронці оглянули 3 тис. кв. м приміщень та 32,6 тис. кв. м прилеглої території.

Жодних пристроїв або небезпечних  речовин правоохоронці не виявили. Вирішується питання щодо кваліфікації події за Кримінальним кодексом України.

Нагадаємо, харків’ян у п’ятницю, 3 травня, наполохав невідомий телефонний терорист. Він повідомив у поліцію про нібито заміновані будівлі та прилеглу територію готелів "Дружба" і "Калина", а також торговельного центру "Караван".

ВідеоУ Харкові тисячі чоловік довелось терміново виводити з приміщень через хибне повідомлення про замінування

Про те, що у двох готелях та торговельному центрі закладено вибухівку, близько опівдня телефоном у поліцію повідомив анонім. Правоохоронці змушені були екстрено евакуювати людей. Кілька годин вибухотехніки обшукували територію закладів, обстежили понад 40 тисяч квадратних метрів приміщень, утім, жодного вибухового пристрою не знайшли.

У Харкові тисячі чоловік довелось терміново виводити з приміщень через хибне повідомлення про замінування

Залиште свій коментар

Вибір редакції