У Херсоні регіонали не сплачують за електрику

На осередок Партії регіонів подали до суду, але справу затягують.

Компанія "Херсонобленерго" звернулася до Господарського суду Херсонської області з позовом до міського партійного осередку Партії регіонів. У ньому постачальники електрики заявили, що однопартійці президента Віктора Януковича в Херсоні заборгували їм 13,5 тис. грн.

Позов був поданий ще у середині серпня. До його розгляду суддя Гридасов зміг приступити лише 17 жовтня, проте рішення так і не зміг винести, вказавши, що така справа є складною і винятковою.

"Винятковість даного випадку полягає в тому, що в судовому засіданні 17.10.2011 виникла необхідність відкласти розгляд справи на 15.30 8 листопада 2011 року, що призвело до закінчення двомісячного терміну для вирішення суперечки", - зазначив у постанові суддя.

У зв'язку з цим суд зважився тільки на те, щоб продовжити термін вирішення даної суперечки.

Опозиційним партіям розраховувати на поблажливість судів не доводиться. Наприклад, у Кіровограді обласна рада спочатку збільшила у 7 разів орендну плату для обласної партійної організації "Батьківщина". А коли з урахуванням нових тарифів у однопартійців Юлії Тимошенко утворилася заборгованість у розмірі 50 тис. грн - Суд тут же постановив стягнути з них борг і попросив на вулицю.

Навесні в житомирській організації "Нашої України" за рішенням суду виконавча служба за борги забрала столи, комп'ютери, стільці і навіть кавоварку.

Читайте також:

У Херсонській міськраді перестали виконувати Гімн Україні

Азаров заперечує, що Партія регіонів перетворюється на КПРС

ЗМІ: на підприємствах Ахметова людей погрозами примушують вступати до ПР

Херсонський бізнесмен приватизував пост ДАІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: