Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві ділки провернули "благодійну" аферу на десятки мільйонів гривень

В якості "гуманітарної допомоги" в Україну завозилося жіноче взуття на підборах.

У Києві вийшли на слід 12 псевдоблагодійних фондів, які завозили до України товар, задекларований як гуманітарна допомога для нужденних. Насправді ж нові речі продавалися без сплати мит і податків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сумніви у правдивості благодійної місії виникли через масштаби та характер товару. До України завезли 150 тисяч пар жіночих чобітків на 10-сантиметрових підборах.

Схема аферистів була такою. Вони зареєстрували більше десятка благодійних фондів, які надавали запити на ввезення товарів. При обшуку було виявлено печатки фіктивного надавача допомоги – нібито організації з США. Тоді як насправді речі купувалися і завозилися з Китаю.

"Гуманітарну допомогу" розмитнювали за нульовою ставкою. Після чого по документах товари отримували нужденні. Які насправді навіть і не здогадувалися про існування якихось фондів.

Лише на партії взуття шахраї "заощадили" на розмитненні 20 млн гривень.

Аферисти вигадують усе нові схеми для того, аби дістатися до грошей і майна українців. Так, на Чернігівщині у молодої жінки вкрали машину просто у дворі МРЕО, куди вона її пригнала для переоформлення. Ключі від машини вирвали з рук, а на авто виявився ще один техпаспорт, але вже на іншу особу. На Львівщині працівники поліції викрили членів злочинного угруповання, які підробляли виграшні державні лотерейні білети і привласнили 2 млн гривень. А в Києві внаслідок афери приватизована квартира раптом виявилася державною і в неї спробував заселитися посадовець.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Відео Як шахраї підривають віру у благодійність

Залиште свій коментар

Вибір редакції