Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві урочисто проводять українську збірну на Дефлімпіаду-2017

На заході очікується 5 тисяч гостей, а найближче метро можуть перекрити.

Сьогодні, 14 липня, на Поштовій площі у Києві відбудуться урочисті проводи національної дефлімпійської збірної команди України на XXIII літні Дефлімпійські ігри.

На заході очікується близько 5 тисяч гостей, а станцію метро "Поштова площа" з 20-ї години, ймовірно, тимчасово закриють для входу та виходу пасажирів.

Дефлімпійські ігри відбуватимуться у турецькому місті Самсун від 18 до 30 липня. У змаганнях візьмуть участь майже 5 тисяч спортсменів, які не чують, та спортсменів із вадами слуху зі 109 країн світу. Національна дефлімпійська збірна команда України (разом із тренерським складом та штабом) вперше за дефлімпійську історію України буде найбільшою - 290 осіб. Спортсмени-дефлімпійці України вперше братимуть участь у 15 видах спорту.

Журналісти Телевізійної служби новин каналу 1+1 зняли зворушливе відео мовою жестів на підтримку української збірної. Також ТСН закликає українців долучитися до підтримки національної збірної, записавши відео із фразою мовою жестів "Ми вболіваємо за вас". Долучайтесь до флешмобу та публікуйте у соціальних мережах власні звернення із хештегами #МиВболіваємоЗаВас та #дефлімпіада2017.

Залиште свій коментар

Вибір редакції