У Криму відрапортували про відновлення електропостачання

Це сталося вперше з листопада 2015 року.

Підключення нових ліній эелектропередачі в Криму зняло обмеження в електропостачанні споживачів, - рапортують на анексованому півострові.

"Системний оператор Єдиної енергетичної системи" повідомляє, що "після включення в роботу нового обладнання електропостачання у Кримської енергосистеми навіть у вечірні максимуми споживання потужності здійснюється без обмеження споживачів".

Наголошується, що це відбулося вперше з листопада 2015 року.

Згідно з повідомленням, успішно проведені комплексні випробування під навантаженням нових ліній 500 кВ Кубанська — Тамань і першої ланцюга 220 кВ Тамань — Кафа, а також випробування обладнання підстанцій 500 кВ Кубанська і Тамань. Закінчення робіт з введення в експлуатацію другої черги енергомосту заплановано на кінець квітня поточного року.

Нагадаємо, що раніше у Севастополі через зниження лімітів електроенергії в Севастополі на один день призупинили рух тролейбусів.

У неділю, 28 лютого, в окупованому Криму сталося відключення світла відразу в декількох містах.

Нагадаємо, 30 грудня 2015 року в Крим перестала надходити електроенергія з материкової України з-за пошкодження в результаті вибуху електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП, за якою передавалося в Крим до 250 мегават, відновлена, проте електроенергія в Крим не подається, так як закінчилося дію контракту з постачання електрики на півострів.

Аннексированный Росією Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок з Росії і по енергомосту з Кубані. Енергоміст не витримує навантажень, відбуваються часті аварії. Багато жителів скаржаться на несправедливе розподіл електроенергії по регіонах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: