У Львові до банку принесли труну з маскою Путіна

Російські фінансові установи назвали "банками кривавих грошей".

Флешмоб-реквієм ініціювали львів'яни. З труною, квітами та похоронною музикою вони влаштували театралізовані поминки російському "Альфа-Банку", кілька відділень якого припинили свою роботу у місті, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

До дверей центрального офісу принесли труну з маскою Путіна, запалені лампадки та вінки з написами: "Смерть окупантам" і "Банки кривавих грошей, забирайтеся з України".

До акції активно долучалися перехожі, дехто навіть приніс квіти.

Ініціатори флешмобу кажуть, що в умовах війни окупаційний бізнес працювати в Україні не має права. "Я хочу, щоб російський бізнес пішов з нашої землі. Це бізнес оккупанта. На їхні гроші, на їхні доходи фінансується та війна, яку ми маємо, гинуть щодня наші хлопці", - каже львів'янка Наталія Шелестак.

Одночасно перехожим влаштували і лікнеп. Людям пояснювали: попри те, що "Альфа-Банк" офіційно закривається, він одночасно активно скуповує акції інших банків в Україні. Мовляв, у такий спосіб російська фінустанова маскується і вже невдовзі працюватиме під іншим брендом.

"Альфа-Банк" закривається, але він розвивається під іншими іпостасями", - застерігає організатор акції Олег Радик.

Нещодавно у Львові відбулася інша колоритна акція. Активісти правих організацій вийшли вимагати звільнення політичних в'язнів. Під час акції вони облили "кров'ю" магазин Roshen та повісили опудало, що символізувало президента.

У Львові до "Альфа-Банку" принесли труну і вінки

З труною, квітами та похоронною музикою львів’яни влаштували театралізовані поминки російському «Альфа-Банку», кілька відділень якого припинили свою роботу у місті. До дверей центрального офісу принесли труну з маскою Путіна, запалені лампадки та вінки з надписами: «Смерть окупантам» і «Банки кривавих грошей, забирайтеся з України».  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: