Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові зростає кількість отруєних на весіллі

Лікарі побоюються, що всі 90 людей, які були на весілля, під загрозою.

У Львові із дев’яноста гостей, що святкували у ресторані весілля, у лікарню потрапили одинадцятеро з симптомами отруєння, йдеться в ТСН.12.00.

До інфекційної лікарні Львова спочатку шпиталізували одинадцятьох гостей з весілля, але під час зйомок ТСН ще двоє людей звернулися за медичною допомогою.

Саме весілля було у суботу, але перші хворі почали звертатися до медиків учора ввечері. Симптоми в усіх пацієнтів однакові: нудота, блювота та гарячка. Деякі ледь не втрачали свідомість. Усі хворі святкували весілля у ресторані, їли однакові страви. Кажуть, на вигляд усе було добре та свіже, та ще й неабияк смакувало. Тож навіть й гадки не мали, що якийсь продукт може бути зіпсований.  

«М’ясне, риба, бульба, відбивна, шашлик, салати. Все на смак було добре, нічого зіпсованого не було. А вже на другий день відчув температуру», - каже один з гостей весілля. 

На аналізи відыбрали зразки усіх страв з ресторану. Результати бактеріологічних  досліджень стануть відомі за кілька днів.

Лікарі тим часом припускають, кількість потерпілих може зрости, адже інкубаційний період харчового отруєння триває до семи діб.

Відео Після весільного застілля у Львові на лікарняне ліжко потрапили 11 гостей

Отруєння на весіллі. Це сталось у Львові. Із 90 гостей, що святкували у ресторані, у лікарню потрапили 11. У всіх потерпілих однакові симптоми, нарікають вони на їжу.  

Після весільного застілля у Львові на лікарняне ліжко потрапили 11 гостей

Залиште свій коментар

Вибір редакції