Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Міноборони повідомили про обсяги військового резерву України

У військовослужбовців оперативного резерву першої черги розпочалися масштабні тактичні навчання.

На вересень 2016 року військовий резерв України складають понад 85 тисяч громадян.

Про це заявив речник Міністерства оборони України Олексій Чернобай, передає УНІАН

"На сьогодні службу у військовому резерві Збройних сил України проходять понад 85 тисяч громадян", - сказав речник.

Чернобай також повідомив, що у Збройних Силах України розпочалися масштабні тактичні навчання. Так, військовослужбовці оперативного резерву першої черги тренуються вести бойову стрільбу.

За словами речника, ці навчання — цілком логічне завершення зборів резервістів. Між іншим, останні відбулися за участю восьми тисяч осіб на базі дев'яти бригад ЗСУ.

"Військовослужбовці відпрацюють ведення оборонного та наступального бою, здійснення маршу, подолання водних перешкод у різний спосіб", — уточнив Чернобай.

Після завершення чергового етапу навчальних зборів, резервісти візьмуть участь у бригадних і тактичних навчаннях з бойовою стрільбою.

До слова, за період зборів резервістів поставили на всі види забезпечення таким чином, щоб вони не втратили своїх місць роботи.

Нагадаємо, навчання резервістів розпочалися в середині вересня. Зокрема, тренувалися на полігонах і рівненські резервісти.

Під час їхніх тактичних навчань стався вибух гранатомета РПГ-18. Вважається, що причиною стала необережність одного з військовослужбовців.

Відео На Рівненському полігоні під час навчань резервістів вибухнув гранатомет, є постраждалі

Між іншим, у понеділок, 26 вересня, президент України Петро Порошенко нарешті підписав указ про звільнення мобілізованих шостої хвилі

Демобілізувати військовослужбовців шостої хвилі мали ще в серпні, коли минув рік їхньої служби на фронті. Однак, тоді в Генштабі завили, що демобілізацію відкладуть до середини осені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції