У Придністров'ї скрутили українців, причетних до "помаранчевої революції"

У Придністров'ї затримали групу агітаторів, серед яких українці і які, начебто, причетні до "помаранчевої революції".

МВС Придністров'я повідомляє про затримання "агітаторів" з Молдови, України і Росії.

Державне телебачення невизнаної республіки увечері в п'ятницю повідомило про затримання групи з 10 чоловік, які займалися так званим "чорним піаром" напередодні президентських виборів.

Як повідомлялося в телесюжеті, підготовленому прес-службою МВС республіки, компетентні органи Придністров'я володіють достовірною інформацією про причетність затриманих до "помаранчевої" революції в Україні і безладів у квітні 2009 року в молдовській столиці.

За даним фактом порушено кримінальну справу за двома статтями КК Придністров'я - "Наклеп" і "Перешкоджання здійсненню виборчих прав і роботі виборчих комісій".

Відносно даних осіб обрано запобіжний захід "підписка про невиїзд".

За інформацією телебачення, у вилучених у затриманих відомостях значаться, зокрема, витрати на видання 25-тисячним тиражем брошури, що ганьбить честь і гідність одного з кандидатів на пост президента Придністров'я (більше 100 тисяч доларів США), на формування чуток (10 тисяч доларів).

У серпні витрати емісарів склав 56,5 тисяч доларів. У жовтні - 201,945 тисяч.

"Як такі гроші потрапили на територію Придністров'я, неясно. Значить мова йде про ще одну кримінальну справу - за статтею "Контрабанда", - підсумовують у зв'язку з цим автори телесюжету.

У матеріалі прес-служби МВС Придністров'я вказується, що затримані мали тісні зв'язки з однією з придністровських політичних партій, назва якої в інтересах слідства не називалася.

Читайте також:

Придністров'я вирішило жити за українським часом

Кремль змусив Придністров'я домовлятися з Молдовою

На кордоні України та Придністров'я сталася перестрілка, є жертви

Wikileaks: молдавські політики пропонували віддати Придністров'я Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: