У Росії вважають, що Черномирдін мав всі шанси стати президентом України

У Росії вважають, що Черномирдін мав всі шанси стати президентом України

Віктор Черномирдін

За словами глави МЗС Сергія Лаврова, Україна не вважала Черномирдіна чужою людиною.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вважає, що в нині покійного колишнього посла Росії в Україні Віктора Черномирдіна були всі шанси стати президентом України. Про це Лавров заявив на вечорі пам'яті Черномирдіна в Москві (Росія) 26 жовтня.

"Україна не вважала його чужою людиною. Відповідно до проведеного там опитуваннями, якби він балотувався в президенти України, то зі значним відривом одержав би перемогу. Я, звичайно, не хочу сказати нічого поганого про людей, які претендували на цей пост, але вони самі йому про це говорили. І цей факт дуже цінний для розуміння масштабу особистості Черномирдіна", - зазначив Лавров.

З його слів, на посадах російського посла в Україні й спецпредставника Президента Росії з розвитку торгово-економічних відносин з Україною Черномирдін виявив себе людиною, що бачить далеко за обрій.

Міністр закордонних справ також підкреслив, що Черномирдін не відокремлював себе від України.

Нагадаємо, Черномирдін був послом Росії в Україні із травня 2001 року по червень 2009 року. Він помер 3 листопада 2010 року віком 72 роки.

Нещодавно партія "Братство" висунула версію, що російського політика могли вбити. На їх думку до вбивства можуть бути причетні російський прем'єр Путін і президент РФ Мєдвєдєв.

Читайте також:

У Росії пригадали, як в 90-ті Тимошенко бігала по "Газпрому" перед Черномирдіним

Черномирдін перед смертю написав книгу

Названа причина смерті Віктора Черномирдіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація