У Росії пригадали, як в 90-ті Тимошенко бігала по "Газпрому" перед Черномирдіним

У 90-ті роки, коли Тимошенко "бігала" по Газпрому, Черномирдін залицявся до неї і в них були добрі дружні стосунки.

Після смерті Віктора Черномирдіна сталі відомі деякі цікаві факти його біографії. Саме коли він, у 90-ті роки створив і очолив "Газпром", він досить добре товаришував з нині лідером ВО "Батьківщина" Юлією Тимошенко, яка тоді "бігала" по Газпрому в різних сукнях, аби подобатися керівництву.

Про цей примітний, цікавий і невідомий епізод біографії Черномирдіна про Юлію Тимошенко розповів російський політик Олексій Митрофанов, автор книги "Юлія".

"Симпатія у них виникла ще в 90-ті роки, коли Юля бігала по "Газпрому". Вона знаєте як ходила по "Газпрому"? За нею всюди бігав її охоронець і носив коробки з сукнями на вішалках. Вона від одного начальника до іншого ходила, переодягаючись. Ну, знаєте, щоб не бути "лохушкою" - в одній сукні до всіх начальників", - розповів Митрофанов.

Проте, наголосив він, приходила Тимошенко в одній сукні, простішій, а вже до вищого керівництва, до Черномирдіна, йшла - надягала все, що можна. Юля була непроста. Черномирдін помічав красивих жінок, починав "залицятися" і посміхатися і Юля йому подобалася, сто відсотків. Він за нею "упадав".

"Юля - дуже загадкова персона в його житті. Він з нею був у дуже хороших стосунках. Він вчив Юлю "уму-розуму" ще в Газпромі. Завжди на неї робив ставки", - розповів Митрофанов.

За його словами, Черномирдін дуже засмутився, коли на президентських виборах Тимошенко поступилася Януковичу.

"Янукович від нього далі. Але це вже була ситуація, коли він сильно хворів (у нього виявили рак) і йому було ні до чого. А ось в 2000-і роки йому Юля подобалася. Причому не лише як видатний політик, але і як жінка", - наголосив російський політик.

Нагадаємо, Черномирдін помер близько 4 години ранку (03:00 за київським часом) 3 листопада.

72-річний політик останнім часом багато хворів. Крім того, він дуже переживав смерть своєї дружини Валентини Федорівни, яка померла у березні цього року. Подружжя прожило разом майже 50 років, виховало двох синів, які подарували їм чотирьох онуків.

За попередніми та неофіційними висновками медиків, причиною смерті Черномирдіна став інфаркт міокарда, що стався на тлі важкого онкологічного захворювання і гострої ниркової недостатності. Останній тиждень перед смертю Черномирдін перебував на лікарняному.

Черномирдін обіймав посаду спеціального представника президента РФ з питань економічного співробітництва з державами - учасниками СНД. До цього він був послом Росії в Україні, а з грудня 1992 по березень 1998 року очолював уряд Росії.

Політика поховали в Москві 5 листопада на Новодівочому кладовищі поруч з могилою його дружини Валентини Федорівни, яка померла в березні цього року.

Читайте також:

З'явилася версія, що Черномирдіна вбили

Черномирдін перед смертю написав книгу

В Москві поховали Віктора Черномирдіна

Патріарх Кирило: те, що Росія зараз існує - заслуга Черномирдіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: