Названа причина смерті Віктора Черномирдіна

За попередніми даними медиків, відомий політик помер від інфаркту міокарда, що стався на тлі важкого онкологічного захворювання.

Колишній прем'єр Росії, видатний політик Віктор Черномирдін помер, за попередніми висновками медиків, від інфаркту міокарда.

Черномирдін помер у ніч на 3 листопада на 73-му році життя. Як стало відомо Life News, тіло знаменитого політика вже доставлено до моргу Центральної клінічної лікарні.

"Черномирдін проходив у нас гемодіаліз. Важка хвороба викликала гостру ниркову недостатність, він постійно потребував очищення крові. Віктора Степановича зазвичай привозили до нас на швидкій на діаліз, а потім він повертався додому", - розповіли в клініці.

У морзі повідомили, що тіло померлого доставили до них з лікарні близько п'ятої години ранку (04:00 – за київським часом).

Як стало відомо Life News, попередньо медики назвали причиною смерті інфаркт міокарда, що стався на тлі важкого онкологічного захворювання і гострої ниркової недостатності.

Уродженець Оренбурзької області, Віктор Черномирдін почав свою політичну кар'єру наприкінці 60-х років в Оренбурзі.

У 1982 році став заступником міністра газової промисловості СРСР. З 1989-го по 1992 був призначений головою правління Державного газового концерну "Газпром". Довелося Черномирдіну виконувати обов'язки і президента Росії - 5-6 листопада 1996 року, коли Борису Єльцину робили операцію на серці.

До останнього свого призначення на посаду радника президента РФ Віктор Степанович був послом Росії в Україні.

Зовсім нещодавно - у березні цього року - Черномирдін поховав свою дружину, з якою прожив майже 50 років. Її смерть подіяла на нього дуже гнітюче, він дуже тяжко переживав.

Поховають Віктора Черномирдіна у Москві на Новодівичому кладовищі.

Читайте також:

У Москві помер Віктор Черномирдін

Смерть Черномирдіна: Росія згадує "ядерний чемоданчик" і "царське полювання"

Азаров: Черномирдін був великим другом України

Віктор Черномирдін: біографія та найкращі афоризми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: