Черномирдін перед смертю написав книгу

Незадовго до своєї смерті Віктор Черномирдін надиктував книгу у форматі запитання-відповідь. Двотомна праця буде опублікована найближчим часом.

Перед смертю видатний російський політик, екс-прем'єр Віктор Черномирдін написав книгу. Працю буде опублікована найближчим часом.

Як розповіли соратники і друзі Черномирдіна, вони давно радили йому написати книгу, але він відмовлявся. І лише незадовго до кончини вирішив залишити свої думки нащадкам.

"Наскільки відомо, всі слова Віктора Степановича були записані у форматі запитання-відповідь. Ця праця готується до видання. Швидше за все, вийде двотомник", - розповів радник-посланець посольства Росії в Україні Всеволод Лоскутов.

Як повідомлялося, Черномирдін помер рано вранці 3 листопада.

72-річний політик останнім часом багато хворів. Крім того, він дуже переживав смерть своєї дружини Валентини Федорівни, яка померла у березні цього року. Подружжя прожило разом майже 50 років, виховало двох синів, які подарували їм чотирьох онуків.

За попередніми та неофіційними висновками медиків, причиною смерті Черномирдіна став інфаркт міокарда, що стався на тлі важкого онкологічного захворювання і гострої ниркової недостатності.

Похорон Черномирдіна з державними почестями пройшов у Москві 5 листопада. Попрощатися з політиком приїхали багато діячів з усіх країн світу, Україну представляли міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, посол України в РФ Володимир Єльченко, президент України в 1994 – 2005 роках Леонід Кучма, міністр регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба.

Читайте також:

В Москві поховали Віктора Черномирдіна

Патріарх Кирило: те, що Росія зараз існує - заслуга Черномирдіна

Смерть Черномирдіна: Росія згадує "ядерний чемоданчик" і "царське полювання"

Віктор Черномирдін: біографія та найкращі афоризми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: