В Інтернеті Верховну раду можна знайти за словом "долб...бы"

В Інтернеті Верховну раду можна знайти за словом "долб...бы"

Верховна рада / Фото: AFP

Невідомий жартівник зареєстрував домен з ім'ям http://долбоёбы.рф ще в листопаді минулого року. Посилання веде на сайт ВР.

У рунеті зареєстровано редирект сайту Верховної ради з образливою для українських парламентаріїв адресою http://долбоёбы.рф.

Як повідомляє сайт "Люмпены", "невідомий жартівник зареєстрував домен з дивним ім'ям ще в листопаді минулого року. Однак масове поширення в мережі цього дивного редиректу збіглося з першим Щорічним посланням президента Віктора Януковича до Верховної ради. Яке випадково так само співпало з Благовіщенням".

Нагадаємо, український парламент не вперше стає мішенню для інтернет-жартівників.

Влітку минулого року веб-сайт Верховної ради став об'єктом пошукових спамерів. У серпні при запиті "rada.gov.ua" Google в результатах пошуку першим видавав сайт під назвою "козлы еб...е". Сторінка українського парламенту в результатах пошуку знаходилась лише на другій позиції.

Нагадаємо, жертвою "жартівників" раніше ставала і Юлія Тимошенко. Перед парламентськими виборами 2007 року офіційний сайт БЮТ у Google можна було знайти, надрукувавши у пошуковому рядку слова "капец стране".

Читайте також:

Замість Литвина і Симоненка в Раду потраплять Тягнибок і Тігіпко

Депутати в Раді посміялися з судді, який брав хабарі по 200 гривень

Депутати виділили на своє утримання майже мільярд

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація