Замість Литвина і Симоненка в Раду потраплять Тягнибок і Тігіпко

Якби вибори до Верховної ради відбувалися у березні 2011 року, то найбільше людей проголосували б за Партію регіонів. також до парламенту потраплять "Батьківщина", "Фронт змін", "Свобода" та "Сильна Україна".

П'ять партій потраплять Верховної ради у випадку збільшення прохідного бар'єра з 3% до 5%, як це передбачено новим урядовим законопроектом. При цьому замість комуністів і Народної партії в парламенті опиняться "Сильна Україна" і Всеукраїнське об'єднання "Свобода".

Про це свідчить опитування, оприлюднене соціологічною групою "Рейтинг".

Згідно з результатами дослідження, якби вибори до Верховної ради відбувалися у березні 2011 року, то 26,2% опитаних (серед тих, хто взяв би учать у виборах) проголосували б за Партію регіонів, 19,7% - за "Батьківщину", 9,3% - за "Фронт змін", 6% - за "Свободу", 5,6% - за "Сильну Україну".

Як повідомляє соціологічна група, 2000 респондентів були опитані впродовж 4 – 14 березня цього року. Ймовірна похибка становить 0,95%.

Нагадаємо, міністр юстиції та голова робочої група з питань удосконалення виборчого законодавства при президенті Олександр Лавринович заявив, що планується збільшення прохідного бар'єра у Верховну раду для партій з 3% до 5%.

Прогнозується, що Рада прийме законопроект про вибори парламенту у вересні-листопаді. Первинний текст проекту закону буде оприлюднено до 18 квітня.

В законопроекті про вибори Ради, розробленому Кабміном, міститься положення про введення заборони на участь у виборах парламенту політичних блоків.

Читайте також:

Рейтинг Тягнибока в Донецьку зріс у 15 разів

Свободівець та регіонал влаштували "мордобій" з матюками

У ПР вважають, що пункт "проти всіх" - це анархія

Українцям заборонять голосувати проти всіх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: