Депутати виділили на своє утримання майже мільярд

У Раді визнали, що витрати на утримання депутатів виросли порівняно з минулим роком, але це "тільки на інфляцію, приблизно 70 мільйонів гривень".

Верховна рада 17 березня ухвалила власний кошторис на 2011 рік у розмірі 980 мільйонів гривень. За відповідну постанову, внесену главою регламентного комітету ВР Володимиром Макеєнком, проголосували 249 депутатів.

За словами Макеєнка, 980 млн грн - це приблизно стандартна цифра, яка фінансується щороку для забезпечення Верховної ради, пише ЛІГА.net.

Депутат зазначив, що витрати включають зарплату секретаріату ВР, витрати на утримання народних депутатів, їх помічників, витрати на обслуговування Верховної ради.

"Там є невелике збільшення, але це тільки на інфляцію, приблизно 70 мільйонів гривень", - додав він.

Як повідомлялося, утримання апарату Верховної ради в минулому році кілька разів збільшувалося і врешті обійшлося бюджету в 852 мільйонів 70 тисяч 400 гривень.

Зокрема, на утримання автобази Ради було витрачено 42,5 мільйони гривень, на їдальню - 3,6 мільйонів гривень. На управління адміністративними будівлями витрачено 52,8 мільйони гривень, на Інститут законодавства - 9 мільйонів.

Візити народних депутатів України за кордон обійшлися в 8,5 мільйони гривень. А організація та здійснення офіційних прийомів Верховною радою - більш ніж на 2 млн. 220 тис. гривень. Висвітлення діяльності нардепів через засоби телебачення і радіомовлення коштували бюджету 11,8 мільйонів гривень.

Читайте також:

Депутати відмовились вводити систему боротьби з "кнопкодавами"

Рада схвалила антикорупційний закон Януковича

Утримання Ради обійшлося українцям в 850 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: