В Інтернеті сайт Верховної ради позначили як "козлы еб...е"

Віднедавна при запиті "rada.gov.ua" Google в результатах пошуку першим у списку видає сторінку під назвою "козлы еб...е".

Козли
Сегодня
Скріншот з Google
У пошуковій системі Google з'явився черговий артефакт, пов'язаний з українською політикою. Цього разу об'єктом пошукових спамерів став веб-сайт Верховної ради.

Віднедавна при запиті "rada.gov.ua" Google в результатах пошуку першим видає сайт під назвою "козлы еб...е". Сторінка українського парламенту в результатах пошуку знаходиться лише на другій позиції.

Гуглбомбінг (англ. Googlebombing, також відомий як link bomb) - артефакт пошукової системи, коли якийсь запит призводить до видачі абсурдного або провокаційного результату. Гугл-бомби іноді є випадковою помилкою пошукової системи, але багато з них, особливо пов'язані з гострими соціальними і політичними конфліктами, створюються штучно в цілях пропаганди.

Для цього використовується техніка пошукового спаму. У різних пошукових системах при запитах з використанням непристойної лексики пошукова система відображає сайти політиків і компаній.

Нагадаємо, жертвою гугл-бомб раніше ставала Юлія Тимошенко. Перед парламентськими виборами 2007 року офіційний сайт БЮТ у Google можна було знайти, надрукувавши у пошуковому рядку слова "капец стране".

Читайте також:

В парламенті Індонезії протягом 15 хвилин показували жорстке порно

На вершині телевежі в Єкатеринбурзі виявили велике непристойне слово (відео)

"Яндексу" не дали зняти дачу Януковича для віртуальної карти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: