У СБУ закликали журналістів-викривачів до співпраці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Т.в.о. голови СБУ Баканов попросив інформувати про тиск на бізнес.

Служба безпеки України буде співпрацювати з журналістами і просить їх ділитися інформацією про злочини.

Про це заявив перший заступник голови Служби безпеки України, тимчасовий виконувач обов’язків голови СБУ Іван Баканов.

"Потрібно налагодити ефективні комунікації з суспільством, з журналістами. Тому хочу запросити всіх журналістів-викривачів до співпраці. Якщо у вас є матеріали щодо злочинів, які ви розслідуєте, будь ласка, звертайтеся до Служби безпеки України. Ми будемо їх опрацьовувати й інформувати – зокрема, і за допомогою вас, – суспільство про стан таких розслідувань", – зазначив він.

За словами Баканова, якщо отримані матеріали будуть не у підслідності СБУ, їх відправлятимуть до компетентних правоохоронних органів.

Окремо тимчасовий виконувач голови СБУ наголосив на важливості надання інформації про факти тиску на малий та середній бізнес.

"Цю практику просто потрібно припинити. Якщо ви маєте факти такого тиску – звертайтеся, ми з задоволенням опрацюємо ці матеріали. Давайте робити ці факти публічними. Коли є публічність, уже важко приховуватися. Я думаю, що ми з вами будемо комунікувати й вирішувати ці питання значно швидше. Це пріоритет. Тиску на бізнес жодного бути не може", – наголосив він.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський дав Баканову два тижні на перезавантаження СБУ і перші результати боротьби з контрабандою

Своєю чергою Баканов пообіцяв, що в СБУ більше не буде "кришувальників" та "смотрящих".

Залиште свій коментар

Вибір редакції