Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У справі про "порнознімання" в Одеському онкодиспансері немає підозрюваних

Правоохоронці вивчають матеріали та збирають докази, перше ніж оголосити офіційні рішення.

Приховану камеру в кабінеті ультразвукової діагностики знайшли працівники одеської кіберполіції в приміщенні обласного онкодиспансеру. Зловмисники понад рік фільмували прийоми пацієнток, а згодом виклали на порносайті цілий архів таких записів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"До кіберполіцейських звернулася жінка, яка побачила на одному з інтернет-ресурсів своє зображення з проходження нею процедури УЗД. Особа, яка працювала в цьому кабінеті, вона встановлена, проте ще жодній особі не оголошено про підозру", - розповіла речниця ГУНП в Одеській області Любов Гордієвська.

Відео Пацієнток в кабінеті УЗД знімали на приховану камеру та викладали відео на порносайт

Прихована камера в кабінеті УЗД. Знайшли її працівники одеської кіберполіції у приміщенні обласного онкодиспансеру. Зловмисники понад рік фільмували прийоми пацієнток, а згодом виклали на порносайті цілий архів таких записів. Деталі медичного скандалу - в сюжеті.  

Пацієнток в кабінеті УЗД знімали на приховану камеру та викладали відео на порносайт

Цей кабінет розташований у головному приміщенні онкодиспансеру. Керівник установи та його адвокат в один голос стверджують: до знімань лікарня не причетна, бо ще два роки тому обласна рада здала приміщення в оренду лікарю-підприємцю. "Ні медичних карток, ні трудової книжки цієї людини, ні графіку виходу на роботу – ми нічого не знаємо. Відповідно з цим договором, ми не маємо права втручатися в його трудову діяльність, він не втручається в нашу. Єдине, що нас ріднить – оренда, котру він перераховував", - заявив юрист Олександр Саїнчін.

Про скандал лікарі дізналися, коли в диспансер прийшли з обшуками, знайшли камеру і носії з записами прийомів. Їх накопичився цілий архів – пацієнток знімали півтора роки. Обшуки проходили і вдома у лікаря-орендаря та системного адміністратора диспансеру. Останній, упевнені в закладі, до справи не причетний. "Це наш адміністратор, котрий займається інтернетом у мене, начмеда, секретаря. Ніякого стосунку, як я розумію, до цього не має – в них інший інтернет. Я взагалі не розумію, яким чином він там опинився", - каже  головний лікар одеського обласного онкодиспансеру Олег Лукьянчук.

У закладі нині жодного фігуранта справи, телефон кабінету УЗД відключений. Немає лікаря і за місцем прописки – з домофону кажуть, що він там не мешкає вже 7 років. Тим часом скандальна новина облетіла все місто. "Ну, я вже не піду туди обстежуватися, як ви розумієте, після таких от відомостей. Це все відштовхує", - каже відвідувачка диспансеру Ольга Шелудько. Юристи радять пацієнткам не лише шукати іншого лікаря, а й позиватися до суду. "Мають звернутися до слідчого з тим, щоб вони були визнані потерпілими, і в цьому кримінальному провадженні вони ще заявляють цивільні позови з моральною шкодою", - пояснює адвокатка Діна Дрижакова.

Фотогалерея Виявилось прибутковіше. У Києві акторка дорослого кіно роками знімала порно зі своєю маленькою дитиною (3 фото)

Проте колеги медика радять не поспішати з висновками до завершення розслідування, бо не вірять, що лікар міг порушити етичні закони. "Поки судом не буде доведено, що це було саме так, як подають зараз  в ЗМІ, доти сприйняти це нормальний лікар не може. Однак якщо дійсно факт такий мав місце, то це, звичайно, привід для того, щоб лікар у подальшому не мав практикувати", - вважає професорка акушерства та гінекології Світлана Галич.

Поліція поки що нікого не підозрює, розслідування ведуть за фактом розповсюдження порнографії. Але потім справу можуть перекваліфікувати, перконаний адвокат онкодиспансеру. "Що позначає у нас порнографія? Це статевий акт з оголенням статевих органів двох сторін. Одної сторони мало. Але я бачив, що йому інкримінується порнографія, ну, тут же немає порнографії", - міркує юрист. Попри це, в онкодиспансері вже ініціювали розірвання договору з медиком, у кабінеті якого вели записи, і просять облраду перевірити інших орендарів, яких у закладі три десятки.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції