Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сухолуччі масово вирубують ліс навколо мисливських угідь Януковича

Деревину вивозять у величезній кількості, екологи б’ють на сполох.

Ліси в Сухолуччі масово вирубують та розпродують. Екологи просять владу оголосити ці місця національним природним парком, бо остерігаються, що за кілька років від тамтешніх лісів нічого не залишиться, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лісоруби зізнаються, що ріжуть не лише сухостій, а й "діловий" ліс, який іде на будівництво і за який непогано платять. "Під замовлення. Як замовляють, так і ріжемо", - розповів один із них. Дерева справді рубають із розмахом – журналісти побачили кілька потужних фур і тракторів із деревиною. За документами, їх везуть на сільську пилораму, бо деревину придбав місцевий приватний підприємець.

ВідеоМисливські угіддя Януковича в Сухолуччі масово вирубують та розпродують

Розкрадання лісу йде під виглядом санітарних рубок. Лісники не хочуть його віддавати, поки не порубають там усю ділову деревину. Екологи вже давно просять владу оголосити ці місця національним природним парком. Бо побоюються - ще кілька років і там залишаться хіба що пеньки та згарища.

Мисливські угіддя Януковича в Сухолуччі масово вирубують та розпродують

Еколог Володимир Борейко твердить, що угіддя не просто пилять, а нещадно і масово вирубують, а сотні тонн гілок, колод просто викидають на галявинах, тоді як у Європі з цього виготовили б тисячі квадратних метрів ДСП чи ДВП. Ані масштаби, ані якість зрубаної деревини не залишає підстав говорити про санітарну вирубку.

Водночас мисливські угіддя втікача Януковича огороджені парканом, який тягнеться на багато кілометрів. Там ніякої вирубки не відбувається, натомість продовжують підгодовувати кабанів, оленів і лосів, аби гостям товариства "Кедр" було на кого полювати.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції