Угодою СНД Путін показав, що він "собіратєль союзу"

Угодою СНД Путін показав, що він "собіратєль союзу"

Фото: AFP

Томенко зазначив, що документ, підписаний на саміті СНД 18 жовтня, є елементом політичних взаємовідносин.

Микола Томенко / Фото: УНІАН
Угода про зону вільної торгівлі з СНД має бути підписана без виключень і обмежень, заявив віце-спікер Верховної ради, член партії "Батьківщина" Микола Томенко.

"Насправді, те, що підписав прем'єр-міністр, немає жодного відношення до вільних ринків, тому що угоду треба про вільний ринок з СНД підписувати без вилучень і обмежень", - вважає політик.

"Якщо з вилученнями і обмеженнями підписана угода, і ми не можемо в Росію і на ринки СНД продати головні наші товари (зернові, цукор, метал), визначити нормальні відносини по газу, то така угода не потрібна", - зазначив Томенко.

"Насправді, документ, який був підписаний там, це елемент політичних взаємовідносин, коли кандидат в президенти Путін показав, що він "собіратєль нового радянського союзу", - додав депутат.

Нагадаємо, 18 жовтня в ході засідання глав урядів країн СНД у Санкт-Петербурзі було підписано угоду про створення зони вільної торгівлі.

Того ж дня прем'єр-міністр України Микола Азаров висловив сподівання, що підписана угода про зону вільної торгівлі в рамках СНД набуде чинності з січня 2012 року.

Зазначимо, що текст угоди досі не оприлюднений.

Читайте також:

Азарову нагадали про безкоштовний кремлівський сир у мишоловці

Україна отримає доступ до дешевого газу з російської труби

Путін закликав Україну "позбутися політичних фобій минулого"

Азаров: Янукович благословив домовленості з СНД

Повʼязані теми:

Наступна публікація