Україна має розпочати дискусію щодо подвійного громадянства - Клімкін

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про подвійне громадянство з Росією не може йтися.

Українцям необхідно розпочати громадську дискусію про можливість бути громадянами кількох країн, але подвійне громадянство не зможуть мати, зокрема, військові командири.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час виступу у Львові 25 жовтня. Його слова наводить у вівторок, 30 жовтня, "Європейська правда".

"Зараз ми в Україні маємо почати суспільну дискусію щодо можливості бути громадянином декількох країн, потрібно чесно це сказати... Подвійне громадянство може бути лише за чітких умов. Його не зможуть мати військові командири, воно не дає можливості обіймати певні посади", - сказав міністр.

Він підкреслив, що про подвійне громадянство з Росією під час де-факто війни з нею не може і йтися. "Ті, хто має російські паспорти, хай їх здають, всі інші - давайте розмовляти", - наголосив Клімкін.

"Подвійне громадянство дійсно практикують у деяких країнах Європи. Натомість у нас його носії порушують законодавство, хоча це ще не означає, що вони злочинці. В АТО загинули щонайменше 11 громадян Угорщини", - зазначив він.

Нагдаємо, раніше Клімкін заявив, що особи в Україні, які мають подвійне громадянство, не матимуть проблем з перетином кордону та не будуть депортовані, незважаючи на розповсюдження подібних чуток.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції